Pasākumu kalendārs 2017

            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
   

Agita Šmitiņa, Mg. psych. psiholoģe - Spēļu degustācija “Izmēģini un pielieto!”

Joma: Darba un organizāciju
Organizē Latvijas Organizāciju psihologu biedrība

4 atsevišķās īsās interaktīvo komunikācijas, emociju un uzvedības metodiku darbnīcās būs iespējams izmēģināt dažādus uzdevumus ar metodēm un spēlēm, kuras ir noderīgas strādājot ar dažādām grupām, konsultējot klientus individuāli, vadot koučinga sesijas, mācot pilnveidot saskarsmes iemaņas un veicinot emocionālās inteliģences spēju.

Iespējams piedalīties katrā darbnīcā atsevišķi:

Plkst. 16.00-16.50 Darbnīcu vada: Līga Bērziņa

Darbnīca metodikām “Dusmu kontroles spēle “ un “Mācīties. Draudzēties. Spēlēties”. Uzvedības spēles veicina bērna saskarsmes prasmi, spēju izprast sociālas situācijas, patstāvīgi pieņemt sociāli akceptējamus lēmumus ar mērķi palīdzēt sev vai vienaudžiem. Piemērotas individuālām sarunām un konsultācijām, gan grupas nodarbībām, gan izglītības iestādē, gan arī mājās - ģimenes lokā, lai palīdzētu bērniem rast risinājumu sarežģītām situācijām, kur nepieciešamas pašsavaldīšanās un saskarsmes prasmes.

 

Plkst. 17.00-17.50 Darbnīcu vada: Agita Šmitiņa un Ilga Kušnere

Darbnīca metodikām “Asociatīvās kārtis Tava pasaule“ un “Ko es uzzinu par sevi”.

Asociatīvi metaforiskās metodes pasaulē plaši tiek lietotas gan grupu darbā, gan individuālajās konsultēšanas sesijās. Darbnīcā būs iespēja izmēģināt asociatīvo kāršu lietošanu kā grupas iesildīšanās aktivitāti, grupas iepazīšanas vingrinājumus un individuālus uzdevumus konsultēšanas gaitā.

 

Plkst. 18.00-18.50 Darbnīcu vada: Nataļja Gudakovska

Darbnīca metodikām “Stāstu stāstiem izstāstīju“, “Turpinājums sekos” un jaunā metode "Vairāk nekā vārdi".

Šīs darbnīcas ietvaros būs iespēja uzzināt pat Latvijā izveidotām metodēm, kas jau vairākus gadus ir atpazīstamas gan Latvijas skolās un uzņēmumos, gan ģimenēs. Metodes paredzētas komunikācijas veicināšanai, sarunām par būtiskām dzīves jomām, pašizaugsmi, u.c. Metodes lieliski noder, saliedējot kolektīvus, strādājot ar skolēniem, kā arī individuālās konsultācijās. Darbnīcas ietvaros uzzināsiet vairāk informācijas par metodēm, kā arī varēsiet izspēlēt kādu spēli praktiski!

 

Plkst. 19.00-19.50 Darbnīcu vada: Dace Jurjāne

Darbnīca metodikām “Emociju spēle“ un “Krīžu pārvaldība”

Darbnīcā tiks demonstrētas profesionālā kouča Daces Jurjānes izstrādātās metodikas emocionālās inteliģences veicināšanai, kā arī divi jauni produkti, kurus var izmantot kā palīgmetodes profesionālu kouču un konsultantu darbā. Tie paredzēti, lai padziļinātu konsultanta un klienta mijiedarbības procesu un veicinātu klienta izaugsmi. Metodikas pamatā izmantota Apziņas koučinga (Consciousness Coaching) teorija un pamatprincipi.

Ieejas maksa: 0 EUR
Norises vieta: Rīga, Tērbatas iela 28-15, Rīga, LV-1011
Norises laiks: no 13. oktobra 16:00 līdz 13. oktobra 20:00
Maksimālais apmeklētāju skaits: 50

Reģistrēties pasākuma apmeklēšanai:

Reģistrēšanās uz pasākumu notiek, izmantojot Facebook vidi, www.facebook.com/tavasmetodes/ Pasākums “Spēļu degustācija”, nospiežot pogu Iešu.