Pasākumu kalendārs 2018

             
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
   

Ieva Baumane, Ronalds Cinks - Pārpratumi un mīti psiholoģijas zinātnē

Joma: Akadēmiskā
Organizē Latvijas Psihologu biedrība

Diskusiju vakars "Pārpratumi un mīti psiholoģijas zinātnē"

Diskutēsim par mītiem, kas ir gan sabiedrībā, gan starp profesionāļiem par dažādām psiholoģijas tēmām. Diskusiju pirmajā daļā aicināsim viesus - psiholoģijas jomas pārstāvjus - dalīties ar informāciju par to, kādi ir populārākie mīti, kas nākuši no psiholoģijas jomas balstoties uz neprecīzi izskaidrotiem pētījumu rezultātiem vai arī pētījumiem, kas mūsdienās, tos atkārtojot, vairs neapstiprinās vai sniedz citus rezultātus. Diskusijas otrajā daļā aicināsim klātesošos uzdot jautājumus, kā arī diskutēt par to, kā samazināt neprecīzas informācijas un mītu izplatīšanos sabiedrībā.

Diskusiju vada: organizāciju psiholoģe un kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, psiholoģijas zinātņu doktore, PhD.Ieva Baumane un organizāciju psihologs, organizāciju un sociālās psiholoģijas doktorants, Mg.psych.Ronalds Cinks 

Rīkotājas: klīniskā un organizāciju psiholoģe, Dr.psych. Maruta Freimane un juridiskā psiholoģe, Mg. psych.Katrīna Žaltkovska

Vieta: Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās terapijas centrs "Intellego", Rīga, Brīvības iela 39a - 18, otrajā stāvā (ieeja no Brīvības ielas pagalmā, zvana poga nr. 4)

Laiks: 9.oktobris plkst.18.30

Mērķauditorija: Psihologi un ikviens interesents, kuram aktuāla psiholoģijas zinātne

Dalībnieku skaits: aptuveni 20 cilvēku klātienē. Taču tiks piedāvāta arī iespēja skatīties pasākumu tiešsaistes video sociālajā tīklā "Facebook.com", centra "Intellego" profila lapā.

Reģistrēšanās: Rakstot e-pastu: info@intellego.lv. Reģistrēties varēs līdz pasākuma dienai vai arī līdz visas pieejamās klātienes vietas būs aizņemtas.

Rīko: Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās terapijas centrs "Intellego"

 

Ieejas maksa: 0 EUR
Norises vieta: Rīga, Brīvības iela 39a - 18
Norises laiks: no 9. oktobra 18:30 līdz 9. oktobra 23:59
Maksimālais apmeklētāju skaits: 20

Reģistrēties pasākuma apmeklēšanai:

Rakstot e-pastu: info@intellego.lv. Reģistrēties varēs līdz pasākuma dienai vai arī līdz visas pieejamās klātienes vietas būs aizņemtas.